| irinel171 a întrebat:

Buna sunt baiat am o problema eu am cap, in par vartej chiar unde este de obicei bretonul, intrebarea mea este cum pot face sa am si eu breton adica parul sa stea culcat oricum las face cu apa, gel tot nu sta culcat stiti vreo metoda?

Răspuns Câştigător
| D4ny3l4 a răspuns:

Nu cred ca o sa reusesti sa il fac sa stea, ai incercat sa il indrepti si sa il dai cu fixativ?-? daca nici asa nu merge atunci ma tem ca nu o exista alta calesad

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Dacă acolo unde ar fi bretonul ai un vîrtej la păr nu se poate face nimic spre a corecta acest lucru.Nici într-o sută de ani.
Există trei remedii...
1) ori să ai părul mereu tuns
2) ori să chelești
3) ori să lași părul să crească mult mai lung și atunci se acoperă acest neajuns.