| Alex109728 a întrebat:

Buna, sunt bi si caut băieți adolescenți cu care sa vorbesc pe Instagram, 4_1_3_x__

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Baieti bi nu stiu cati avem aici pe TPU in afara de trollul ala (si altii ca el) care sufera de Sindromul Tourette... ala cu limbajul lui de incult josnic care ne da apelative placute mereu "-bou, tigan, gunoi"
insa fete cred ca sunt destule, tot trolli si ele caci unele se dau cand baieti cand fete
succes in cautarea ta

| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate pentru tine, aici nu este site pentru astfel de anunturi.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cauta-l pe Adrian Beleaua. El ar vrea sa faca cu tine ceva pe patul lui.

| Simpatic a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Corduneanu? happy

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Simpatic):

Da laughing. Destul de funny interlopul.

| Simpatic a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Da este un simpatic... si 'placut' si agramatwinking
ce sa le ceri, daca oamenii au studiat doar 'scoala vietii', atat ii duce capul, pentru ei conteaza cate fete au la produs si ce masina sa isi mai cumpere ca sa-si distruga rivalii din alte clanuri