| HandsOfTime a întrebat:

Sunt boboaca in Liceul Economic Viilor si as vrea sa stiu si eu cum sunt profesorii, copii si cum se invata.

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Cum se invata binisor liceul este chiar lanaga mine are si restaorant unde o sa faci practica iar examenul de final daca esti la bucatarie va trebui sa gatesti ceva o prietena buna de-a mea afost acolo si nu mai pute sa ste in mirosul ala de mancare ii venea rau la sfarsit in a10 parca sau choar si in a 9 face practica in restorant si dupa aia alegea dintr-un bol plin cu biletele ce rebuia sa gateasca si stiu ca i-a picat exact ce nu ii place ei ficatei iac.

1 răspuns:
| DauSiFug a răspuns:

Acum poti sa joci dota pe bani, pentru mai multe informatii intrati pe www.joaca-dota.blogspot.com