| butterfly0165 a întrebat:

Tocmai termin a 8-a si as vrea sa ma duc in liceul economic Viilor, daca sunteti in acest liceu imi puteti spune cum se invata, cum sunt profesorii si daca sunt rromi eu nu am nici o treaba cu ei dar as vrea sa stiu daca sunt multi. Sper sa imi raspundeti deoarece am mare nevoie de aceste informatii. Multumesc! {Funda}

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Acesta este un liceu "parat", transformat in liceu dintr-o scoala profesionala si nu poti avea si pretentia ca poti lua si bacul. In rest profesorii sunt normali, iar numarul de elevi de alte etnii nu este mai mare decat la alte scoli.