| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 8. a. Ieri a fost balul bobocilor, iar eu impreuna cu cateva colege ne-am gandit ca ar fi ok sa mergem, sa fim pregatite pentru anul urmator cand vom fi a 9.a laughing. Am avut o rochie mai retro, neagra cu buline crem,ce se leaga la brau cu oo fundita(culoarea bulinelor) ca incaltaminte am avut niste pantofi negri, clasici (toc-12, 5 cm; platforma 2 cm ) + accesorii. Si pantofii si rochita sunt de la new look, asa ca probabil le stiti. happy Credeti ca am fost prea simplu imbracata? Dupa cum am mai zis, sunt clasa a 8. a si nu am vrut sa ies foarte mult in evidenta. Voi ce ziceti? Astept parerile voastre si sunt curioasa cum v-ati imbracat si voi. (cea mai frumoasa tinuta primeste FUNDA ) :*

2 răspunsuri:
| 010123 a răspuns:

Eu m-am imrăcat intr-o bluză lungă (cu buline alb şi negru) blugi până la pantofi şi cu părul desfăcut, cu o floare galbenă in el.

| floerntina a răspuns:

Asa din descriere nu pot sa iti spun prea multe. poat la o pers ii sta bine imbracat cu ea, la alta nu. daca era si o poza imi putea da cu parerea mai bine