| bump a întrebat:

Sunt clasa a 8a si as dori sa invat mai departe la liceul Jean Monnet la profilul mate-info. Ce parere aveti? Ce sfaturi imi dati? Mentionati, va rog frumos, si daca invatati la acest liceu.Toate raspunsurile vor primi nota iar cel mai bun raspuns FUNDA.:*:-H

Răspuns Câştigător
| dumitruanca17 a răspuns:

Eu sunt din buzau dar si eu vreau sa merg la mate-ingo...nu pot sa spun ca ador matematica dar ma gandes la viitor si la ce ma pot face mai departewinking