| Mihai007005 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele licee?

Liceul teoretic Traian Bucuresti
Liceul teoretic C.A. Rossetti
Liceul teoretic Jean Monnet
Liceul teoreticMihail Sadoveanu
Liceul teoretic Lucian Blaga
Colegiul national Emil Racovita

Sunt buni profesorii? Trebuie sa ma inscriu maine si nu stiu ce sa aleg sad
La toate liceele vreau sa ma inscriu la profilul mate-info.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Blaga, sadoveanu si traian- evitawinking varzawinking nu spun aici de ce.
Monnet e fi tzawinking daca esti din familie mai saracuta nu te baga ca 90% din ei sunt de bani gatawinking nu o sa te simti bine.
Din tot ce ai insirat as alege rosetti sau racovita.

| Mihai007005 explică (pentru alina2k18):

Am media 8.33, cred ca rosseti si racovita am sanse sa intru, jean monnet si alea le-am pus mai mult de umplutura si blaga si sadoveanu ca sa fiu sigur, in caz ca nu intru la rosseti sau racovita.

| Mihai007005 explică (pentru Mihai007005):

Cred ca scot monnet din lista laughing chiar daca nu am medie, dar sa ma simt eu bine laughing Probabil ajung la racovita, daca nu la blaga. Vreau neaparat mate-info

| alina2k18 a răspuns (pentru Mihai007005):

Ahahhaha, tu il poti baga, dar dupa cum am zis.
Pune si Neculce, Cervantes, George Calinescu, Victor babes, poate ai noroc si intri la mate info.
Bafta maine!

| Mihai007005 explică (pentru alina2k18):

Dintre racovita si victor babes care zici sa-l pun primul? O_O