| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a XI-a la filologie. Se pare ca avem in orar o materie numita,, Stiinte". Stie cineva despre ce e vorba? Ce se face?

Răspuns Câştigător
| mira26 a răspuns:

De asta iubesc eu filologia! Dintr-aXI-a gata cu matematica,fizica,biologia,chimia.Dar,ca sa nu ne fie dor de materiile reale este adaugata materia Stiinte, care oricum nu se compara cu celelalte, iar daca nimeresti profesor bun esti super tare! Distreaza-te anul asta pentru ca clasa a XI-a, mai ales de filologie, demonstreaza faptul ca viata mai poate fi si frumoasa! Succes si noroc iti doresc!

2 răspunsuri:
| SystemFucker a răspuns:

Chimie,bio si fizica toate intr-o singura ora. Nu o sa faci mare lucru, decat niste proiecte amarate.winking

| M25M a răspuns:

Este o combinatie intre fizica, chimie si biologie daca nu ma insel.
Am fost si eu la filologie iar in clasele 9 si 10 am facut matematica fizica chimia si biologia, dar ore putine pe saptamana. Din a 11 au fost scoase aceste materii si am avut acest obiect.