| nicolas7656 a întrebat:

Buna, sunt clasa a7a si acum cateva zile m-am certat cu niste colege la ora de sport si m-am dus peste ele in baia fetelor si m-au dat afara dar nu inteleg de ce.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pari sa fii baiat. Ce cauti tu in baia fetelor? Si nu inteleg dilema ta ca te-au dat afara. Ce ai fi vrut, sa faci baie cu ele? Tupeu de copil imatur si fara educatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti obsedat sexual sau oligofren cumva?
Cum adica nu intelegi ca nu ai voie sa intri in baia fetelor?
Daca o fata ar intra in baia baietilor, cand tu si alti baieti sunteti la cucul gol, crezi ca ar fi normal sa va vada asa?

| Violleta2022 a răspuns:

Eu daca as fi diriginta clasei ti-as pune 4 la purtare si ti-as chema parintii la scoala sa le cer sa-ti afac educatie, ca nu-i permis unui baiat sa intre in vestiarul sau baia fetelor.

| VoidEternal a răspuns:

Indiferent ca esti fata sau baiat, (desi banuiesc ca esti baiat) e o intrebare tampita.

| Nirvanaaa a răspuns:

Bănuiesc ca ești băiat. Evident ca te-au dat afara, ca e baia fetelor. Ce sa cauți tu acolo?

| Ariana131 a răspuns:

In primul rand, nu ai zis dacă ești fată sau băiat, dacă ești băiat nu înțeleg de ce ai zis "m-am dus peste ele...m au dat afara dar nu înțeleg de ce". Dacă ești fata, asa se întâmplă mai mereu atunci când "se cearta", nu si mai vorbesc. Dar sunteți mici, abia sunteți clasa a 7 a, nu va mai certați pentru niște lucruri nesemnificative, si nu mai stricați prietenii. Și te au dat afara pentru ca erau supărate, cred, altfel nu aveau de ce, dacă erai băiat aveau de celaughing