| emotziky29 a întrebat:

Am inca o intrebare pentru fetebig grin.Acum cateva zile m-am certat cu cel mai bun prieten repet prieten al meu din cauza ca mi-a dezvalui secretul unei colege si ea a dat mai departe pana ce a aflat intreaga clasa asta numai din cauza lui. Nu mai vorbesc cu el, dar in schimb el vine la mine si se da amuzant. Ce sa fac fetelor sa-l iert sau sa-l uit definitiv pentru ca din pacate imi cam place si de el.

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

De uitat nu poti sa-l uiti,asta-i sigur! Fa niste yoga, gandeste-te daca ceea ce a divulgat este atat de important pentru tine incat prietenia voastra sa fie distrusa. Prin faptul ca el inca te "viziteaza" si "se da bine" in fata ta inseamna ca ii pasa de tine si ca probabil a facut-o fiindca s-a iscat ceva intre voi(cearta, etc). Daca il placi(si probabil vei ramane cu el ) va trebui sa il accepti asa cum e.
Te pup. Sper c-am ajutat.
Ade

8 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Ar trebui sa analizezi daca el a spus involuntar sau daca nu.Depinde si daca respectivul baiat se considera prietenul tau.(Se da amuzant)ar putea sa insemne si ca te sicaneaza.Mai bine considera-l numai coleg si doar atat.Parerea mea e ca nici prieten nu-ti e dar mai mult...Hotararea insa e a ta.

| Honeybunny a răspuns:

Iarta'l happy

| callmebeautiful a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti serios cu el. Daca il placi in final ar trebuisa-l ierti. laughing

| Amyyyyyyy a răspuns:

Hey cum a spus si Shine il poti ierta pentru ca esti om te poti scapa si daca e cel mai bun prieten e ca si un frate pentru mine asta inseamna a fi cel mai bun prieten ca si un frate si frati se mai cearta il iei intr-un colt si vb cu el serios si incerci sa te impaci cu el e baiat si nu gasesti pe toate gardurile un prieten bun care se cam poate sa iti si placa de el, sa vorbesti cu el, nu il pierde lupta pentru prietenia voastra. Succes!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai povesteste-i picanterii din viata ta pe care sa le faca publice.si iarta-l.ce daca rade cu ceilalti de tine? doar il iubesti nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo? e secret ceva ce stii numai tu.cand stiu doi, deja e barfa.

| Shine a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa afli de ce a spus secretul tau. Daca s-a "scapat" doar, poti sa il ierti mai ales daca zici ca e un prieten foarte bun pentru tine. Ai grija cui ii mai spui secretele tale! El poate nu a facut-o din rautate si nu poate tine secretele. Eu zic sa il ierti de aceasta data si poate ii spui si ce simti pentru el cu aceasta ocazie! Sper ca te-am ajutat! P.S.: Colega aceea care a aflat secretul tau si l-a spus la toti ar trebui sa fie pusa la punct!winking

| anonim_5178 a răspuns:

Dupa parerea mea zic sa-l ierti si daca si el te place sa fiti impreuna
asta a fost doar parerea mea...dar cel mai bine ar fi sa faci cum crezi uh
fundita?