| anonim_4396 a întrebat:

sunt cls a 8 si invat destul de bine... dar ma tot rog de parinti sa imi cumpere un telefon si ei nu vor! va rog spuneti-mi si mie modalitati de ai convige,,,straight face|dau funda la cele mai multe modalitati

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Spune-le ca ai visat ca mosul iti va face o surpriza anul aceasta! Ca te-a vazut suparata si te-a intrebat de ce si tu i-ai zis ca parintii tai nu au incredere in tine, ca nu vor sa iti cumpere un telefon, ca tu inveti bine... poate ca-i va sensibiliza! Spune-le ca esti dispusa sa accepti orice compromis, sa iti indeplineasca si tie ceasta dorinta! Multa bafta!