| rosallias a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa-ti cumpere un telefon, se zice ca a aparut o carte ceva de genu Convige-ti parintii, si sunt date sfaturi. As dori sa-mi cumpar o Nokia 5800 si trebuie sa-i conving pe ai mei

4 răspunsuri:
| мαddยtรรα a răspuns:

Daca esti studentbatting eyelashes
ia note bune :*
cu siguranta o sa.ti meriti tellefonul.

| dorinyo a răspuns:

Incearca sa le faci pe plac chiar si atunci cand nu iti convine.Isi vor da seama ca esti exact cum vor ei sa fii si te vor rasplatii la un moment dat.

| rosallias explică:

Sunt o eleva

| OnlyTeardrops a răspuns:

Incearca sa le arati ca til doresti foarte mult si profita decate ori poti sa o repeti! asa am fost si eu cu un Samsung. mi-l doream de craciun.dar am primit altul. si de anul nou am primit Samsung-ul