| Yoioana a întrebat:

Sunt curioasa care este parerea voastra. Cine credeti ca este cea mai "cuminte" vedeta disney?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Eu cred ca Selana Gomez dar sa stii nici ea nu prea e uşa de biserica!
Si oricum in revista POPCORN din Mai 2011 spune ca ea si Justin au mers de cateva ori in hoteluri singuri, adica ei vor sa spuna ca Selena si Justin au avut contact sexual...Dar pana la urma cine stie poate sunt zvonuri sau poate nu!
Si mai cred ca Ashley Thisdale este cuminte deoarece nu prea sunt zvonuri urate despre ea si sa se ia de ea sa spuna ce e nu stiu cum...
Succes!

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Selenea Gomez este cuminte, dar si ceilalti.
Acum eu nu stiu care este mai cuminte...ca nu stau in casa cu eihee hee
Pa, pa.

| deutza_3778 a răspuns:

Sincer cred ca Brigiy Mendler si Mia Talerico(e cea mai tanara u stiu ce pacate a facut)

| LoveSelena a răspuns:

Chelesa staub, nicole anderson si Bridgit Mendler.

| RazvyP a răspuns:

Selena Gomez sau Bridgit Mendler.