| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai tare vedeta disney?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, am citit un pic mai demult in revista bravo, ca de cand cu incidentele cu drogurile ale lui Demi, n-a mai fost in centrul atentiei ca inainte. Miley Cyrus la fel, din cauza drogurilor, a tatuajelor etc. ASa ca producatorii, o au acum sub aripa lor dreapta pe Selana Gomez. Dar din punctul meu de vedere, cred ca tot pe Selena as alege-o. happy
O zi buna!

| CristineDelaruss a răspuns:

Care joaca in filme/seriale dupa parerea mea e Miley Cyrus, care canta e Selena Gomez, si in rest imi place cum se imbraca toti, doar hainele le sunt oferite de catre producatori si sponzori. Deci, per total mie imi place mult Miley.

| Danoninooo a răspuns:

Goofy!

| ShowTim3 a răspuns:

Eu

| NicuStar a răspuns:

Demi Lovato