| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Sunt destul de slaba, si prin urmare pe alocuri mi-se vad coastele sad
As vrea sa ma apus serios de lucru in ceea ce priveste tonusul muscular.
In aproximatix o luna jumate am sanse sa fac macar un pic de muschi abdominali?

Ce exercitii imi recomandati pentru musculatura din zona coastelor?

Merci!

1 răspuns:
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Pai ...nu stiu ce vrei tu.da tie iti trebuie in primul rand sa te ingrasi ca sa poti te ingrasi iti recomand ce a avut efect la mine

mananci 4, 5 mese copioase pe zi
cand mananci mananci tot tot din farfurie
bei lichide multe mai ales ca acum e vara
faci pe zi 10 flotari si 10 geoniflexiuni(nu e obligatoriu)
sa nu transpiri deoarece cand transpiri slabesti
si sa mananci cipsuri ca astea te ingrasa cel mai mult
si cam atat pentru un corp de vis si tonifiant.succes la ingrasare.

ca la inceput pana apeoape acum am fost si eu slabuta da cand am inceput asta