| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Sunt Diana in varsta de 20 de ani, acum 4 ani am inceput o relatie cu un baiat mai mare cu 2 ani decat mine, eu aveam atunci 16 ani si el 18, acum el are 22 de ani, totul a mers foarte bine pana acum. In urma cu 2 ani el a primit cadou de la parintii o masina si dupa cateva luni el a decis sa vand masina si sa cumpere un apartament pentru noi doi. De 6-7 luni stam impreuna si pot spune ca totul merge foarte bine, dar de cateva saptamani, parca s-a intamplat ceva, s-a produs o ruptura si nu imi dau seama. De doua saptamanii, el este mereu suparat cand vine acasa, a inceput sa vina mai tarziu.
Inainte cand avea acasa prima data, m-a luat in brate si ma saruta, acum cand vine imi spune doar "Buna" si atat. Eu nu imi dau seama ce se intampla cu el, ca mereu e suparat, trist, vine si tarziu acasa.
Multumesc,
Diana

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să stai cu el deschis de vorbă.
Ceva se întâmplă, poate are chiar și pe altcineva, orice este posibil!
Pa, pa.

| Jigsaw a răspuns:

Vorbeste cu el.Ce te astepti, sa ghicim ce are in cap?

| naty94 a răspuns:

Incearca sa-l ignori si tu, daca tine la tine atunci asta ii va provoca durere si se va apropia de tine incercind sa inteleaga ce se intimpl! parerea mea

| naty94 a răspuns:

Nu cred ca e mai bine sa sufere singura!