| Robert7186 a întrebat:

Buna!

Sunt din Botosani. As vrea sa imi schimb internetul. De care sa imi iau? Funda

5 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Exista un singur Internet in toata lumea. Daca tu crezi ca Internetul e acelasi lucru cu abonamentul la Internet, nu cred ca ar trebui sa-l folosesti deloc.

| pisicuta13 a răspuns:

alege unul. ce conteaza?

| LAYILA a răspuns:

Da la botosani aveti internet? depinde cred ca daca esti un maniac si iti place sa stai mult pe net i ati o cheita asa cand mergi pe undeva ai mereu netul cu tine dar daca ai pc portabil, daca nu vezi si tu la colegii tai amici ce retea folosesc si compara da nu cred ca iti convine sa il schimbi! dar de ce vrei sa iti schimbi netul?

| PPG a răspuns:

Eu am rds-rcs e foarte bun!winking

| PPG a răspuns:

Rds-rcs e foarte bun!