| DemiLovato_3541 a întrebat:

Buna sunt din BUCURESTI si invat la liceul miguel de cervantes si inainte in curtea scolii era un gard si acolo era o casa parasita si eu.colegii aruncam cu pietre in casa.adica pe geam si odata a venit pietrele inapoi am ramas cu toti socatii neam gandit noii ce neam gandit si am rupt gardul si am intrat in acea casuta surprizaaaa! nu era nimenii si acolo sa-u spanzurat oameni credeti ca sunt spirite. Mai stam cateva zile si iar iesim afara ca noi nu am facut sportul deoarece profu nu mai era etc etc si am vazut un motanel care semana cu almeu de la tara atunci am scos telefonul si i-am facut o poza si m-am socat. m-am speriat rau de tot si colegii... pisoiu nu a aparut in poza deci jurr pe ce am mai sfant dupa ce i-am facut poza motanu tot acolo era nu fugisera deci e anormal asa ceva...Mai stam iar cateva zile a venit o profa de sport si am facut cu ea si la geam acolo era un nene//o femeie ce dracu era acolo era cu capu negru si cu nasu alb si atunci a vazut profa toti am tipat si am plecat adica si profa s-a speriat si la noi din clasa 1 se fura si ne intrebam cine fura ei bine cred ca e un spirit toti credem asta cred ca acel spirit din casa a casunat pe noi si ne dispar lucruri adica sa va povestesc eu cu 4 colege si 2 baieti n-am facut sportu si am ramas in clasa si afara era cald si sa trantit ferestele si usa singura neam blocat cu totii ne-am luat in bratee (nu conta daca era fata.baiatlaughing ) neam speriat apoi ne-am dus afara toti si cand neam intors usa deschisa ferestrele deschise scaunele mesele strambee si era usa incuiata cu dracu cine intra pe ferestre sunt gratii decii e un spirit nu credeti si voi plzz funda si nu ma luati la misto e grav sau furat 14 telefoane si 1 psp dala cu jocuri si noi am inchis geamurile,, usile deci pareri plz funda normal.

Răspuns Câştigător
| ZeRo_1970 a răspuns:

WoW dar ce "fantoma" foarte inteligenta...Numai telefoane.Probabil in casa sunt numai boschetari. Iar faza cu furturile.hmmm.Cred ca cineva mai are cheia de la voi de la clasawinking

6 răspunsuri:
| gya_8439 a răspuns:

Aolostraight faceeu cred cai adevarat... o fi un spirit la 14 teluri si un pspstraight faceaolo si pisica si tanti aiastraight facevai e mine

| Adelyna_3827 a răspuns:

S-ar putea sa fie desii e cam imposibil! Cel mai bine ar fi sa ii spuneti unui preot si sa nu va mai fie frica atunci cand intrati acolo pentru ca astfel o sa fie si mai rau! Sa spuneti in gandul vostru ca nu va este frica decat de Dumnezeu!winking E cam grav! SA NU VA MAI FIE FRICA!

| maria3111 a răspuns:

Pai si eu sunt de la cervantes si stiu casa aia ca si eu arunca pietre si odar poate am spart ceva si au iesit caramizi negre de acolo jurrr si cu pisoiu il stiu i-am facut poze multe si cu mine si-a iesit bine in pozo poate a o fii spirit si vroii a sa te sperie pe tinelaughingsi in curte scolii nu prea sunt pietrelaughing rar gasesti eu sunt de la 5b mariahappy

| eyes4eyes a răspuns:

Sa zicem un poate... oamenii de stiinta au spus ca intr-un fel exista fantome dar nu au o "definitie" pentru ele daca ma intelegiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-AI SPERIAT DEJA, ca oricum eram speriata si fara sa vad intrebarea asta cryingcrying

| extasy12345 a răspuns:

Ceua! spune-mi te rog unde ai clasa cu exactitate (in ce clasa esti-adica ai terminat ca e vacanta si si litera sa ma prind unde ai clasa ) se vede casa aia de pe geamul clasei tale?