| FunkPunk a întrebat:

Buna sunt din hunedoara si daca imi puteti spune unde pot gasi ochelari wayfarer transparenti colorati? va rooooog urgent vooot+funda+va dau cerere de prietenie va roog ajutati-ma urgent

2 răspunsuri:
| TheYonutz19 a răspuns:

Poti gasi ochelari in magazinele marii din hunedoara (molurii)

| Bledea a răspuns:

Poi cauta la Optica acolo sigurat gasesti cere ochelari cu lentile transparente dar sa nu fie de vedrere si sunt rame de toate culoriile..De acolo mi-am cumparat si eu cu rame rosii.Eu sunt din Sighet si daca ai vrea am putea lu'a legatura sa iti trimit de aici o pereche sunt rame toate culoriile si tot asa cu lentile transparenta ...Pretul lor este de 25 de lei:* Funda?