| Teeo a întrebat:

sunt din Targoviste. toti cei care sunt de aici, va rog spuneti-mi daca stiti ceva despre zilele orasului

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt din Targoviste. Eu stiu ca anul acesta Zilele Orasului Targoviste au loc intre 8 si 12 septembrie. Si uite ce am gasit pe net :http://www.etargoviste.ro/......iste-2010/
Deci mai trebuie sa asteptam ca sa stim mai multe amanunte:)

| keepa a răspuns:

Anul aceste "Zilele Orasului Targoviste 2010" au loc intre 8 si 12 septembrie. Detalii cu privire la invitatii de anul acesta vor fi facute publice in scurt timp