| Yukii987 a întrebat:

Eu sunt clasa a 9-a profil stiinte sociale clasa a 2-a si as vrea sa ma transfer in sem. 2 la prima clasa dar nu am inteles sigur de ce medie este vorba, de media generala din sem 1? sau de media de admitere la liceu?, dar sunt si 30 locuri ocupate insa prieteni mi-au spus ca se accepta si peste 30 insa nu am media mai mare decat ultimul elev din clasa aceea, o am mai mica am vreo sansa sa ma transfer?

Răspuns Câştigător
| flavius01 a răspuns:

Pai cel mai indicat este sa mergi la secretariatul liceului sa intrebi... oricum ca sa fii sigur mai bine te-ai pune cu burta pe carte semestrul acesta :d Sper ca te-am ajutat