| ela_2944 a întrebat:

Buna sunt ela! si vreau sa ma bronzez foarte repede.(ps nu am pielea alba ca branza). ce sa fac?
fundita:X

7 răspunsuri:
| S0b3 a răspuns:

Sa te duci la solarwinking

| LoveForShania a răspuns:

Ia-ti un prosop si o prietena cu tine, si du-te undeva la iarba verde in apropiere sau daca ai curte sau are o prietena de a ta pune un prosop pe iarba din curte, daca are. Si stai doua ore.happy Dar da-te si cu crema sa nu te inrosesti.
Sau daca poti, du-te la solarwinking 15 minute. :p
Succes!

| Denisa_3303 a răspuns:

Plaja; incearca sa folosesti inainte de plaja un accelerator pentru bronz(crema). Gasesti in magazine.Du-te la strand sau la plaja si stai mai mult timp.Succes :*

| Mayyyyyy a răspuns:

Ela stai in soare foarte mult! si poarta maieuri cu spatele gol!

| oAnna a răspuns:

Ela, daca mergi la mare/piscina si stai uda in Soare, si te uzi iar dupa ce te usuci... Apa atrage mai repede razele solare.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Ai putea sa folosesti ulei de masline, sa te dai cu bere cand faci plaja, sa stai langa apa in timp ce te bronzezi sau chiar in apa.Eu astea le stiu.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește creme de protecție solară UVA/UVB, factor 50, expunerea la soare să fie dimeneața și/sau seara (exclus în orele 11.00-17.00 h) și în 3-4 zile te-ai bronzat.
Pa, pa.