| Fluturashhg a întrebat:

ce metode pot folosi sa ma bronzez mai repede? pielea mea e destul de alba si nu imi prea place...

Răspuns Câştigător
| andreeaursi a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda uleiuld de masline! E foarte rapid....Eu m-am bronzat intr-o zi cati altii in o saptamana! Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Poti folosi un autobronzant, dar ai grija cu cat te dai! Cel mai bun e de la nivea! Te dai cu el stai jumatate de ora la soare echivalentul a o saptamana pe plaja!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O crema atobronzanta sau sa te bronzezi la solar. Poti faci plaja si inainte de asta sa te ungi cu ulei de masline pe toata pielea.

| xVictor a răspuns:

Simplu... iesi afara pe zi. de preferabil pe plaja..intre orele 1-4 cand sunt 40 de grade afara. fara lotiune de piele si o sa te faci neagralaughing