| Diaaa1 a întrebat:

Sunt eleva in clasa a12-a si intentionez sa merg dupa terminarea liceului la facultate. Problema este ca nu m-am hotarat in ce oras sa merg si la ce facultate. Am cateva idei in cap, dar deocamdata ma axez pe pregatirea pentru bac.
Am putine nelamuriri: as vrea sa merg la Brasov sau la Iasi, dar nu stiu cum sunt conditiile in camine.
Unde e mai bine si mai comfortabil? In Iasi sau Brasov? (vreau pareri ample) Mi-e putin teama de viata la camine in sensul ca vom sta mai multe fete in camere, bai la comul, si altele
Si vreau sa imi spuneti ce conditii sunt la camine.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaduPopescu412 a răspuns:

Eu sunt din Brașov iar facultățile de aici sunt destul de bune din punctul meu de vedere, acum depinde in ce fel de camin vei sta, sunt camine care sunt foarte bine puse la punct, adică nu au baie comună, fiecare camera are baia ei, iar din cate stiu in camera locuiesc maxim 3 persoane. Intereseaza-te mai bine și de Iași și alege cum crezi tu că îți este mai bine, succes!