| anonim_4396 a întrebat:

sunt fana infocata Adam Lambert! cine poate sa imi dea link de unde sa dawnladez screeansaver cu el? please!

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pentru Gigiku

Ei bine si ce daca el este gay? Nu sunt fana lui pentru ca este gay sunt fana lui pentru vocea sa, talentul sau, nu conteaza viata lui personala! pot sa vina o suta de persoane sa imi spuna ca Adam ii naspa pentru ca ii gay, dar mie oricum o sa imi placa! nu conteaza ce face si ce este, muzica conteaza!

fan ADAM LAMBERT 4ever!

| Gigiku a răspuns:

Cum poti fi fanul unui baiat gay? In ce lume degenerata traim. O sa postez o intrebare. Sa raspunzi la ea.