| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună …sunt foarte aeriană, când sunt într-un loc zici ca mă simt parcă nu aș fi acolo ..sunt aeriană tare când mă strigă cineva trebuie să zică de două ori și ca să înțeleg ceva la fel ….de ce?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De cand ai aceste stari? sunt doar acum de cand a venit primavara sau le ai de ceva timp?
te stii ca avand depresie?
urmezi un tratament pentru vreo afectiune? pentru ca anumite pastile atat din sfera psihiatriei si nu numai, pot da astfel de stari, ca si cum ai lipsa de concentrare si nu stii pe ce lume esti!

| Violleta2022 a răspuns:

Consumi o anumita medicatie, sau ai o minte mai inceata?

| dullcat a răspuns:

Buna.Suna ca si cum esti mereu prinsa cu gandurile, ideile tale si nu mai dai atentie altora din jur.Asta poate fi atat un avantaj cat si un dezavantaj, binteinteles, in functie de situatie, context.