| SadAngel a întrebat:

Sunt foarte sigura ca prietenul meu ma inseala...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Sa o termini cu el, chiar daca ii vei aduce reprosiuri si iti va promite ca nu o va mai face, ma indoiesc ca se va tine de cuvant, deci ori te impaci cu ideea ca nu esti singura din viata lui ori fiecare pe drumul lui, tu alegi

6 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Spune-i verden-fata ca tu stii ca te inseala si termin-o cu el

| LittleMønster a răspuns:

Il urmaresti sa vezi care-i treaba, dupa daca il prinzi in fapt lamuriti treburile.Decat sa ii dai papucii pe niste suspiciuni, mai bine treci la treaba.

| sabin89 a răspuns:

Sa-l lasi. Simplu.

| supraponderallacap a răspuns:

Trebuie sa ai motive serioase, eu zic sa-l urmaresti si sa-i faci cateva poze, asa scapi mai repede de el

| ShadowSlck a răspuns:

Sa-l inseli si tu. laughing

| Cataraga_Alex_1997 a răspuns:

Sa-i spui adio