| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii spun prietenei mele ca prietenul ei o inseala?

2 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Pai daca sunteti prietene bune. spune-i ia cum iti spune tot asa poti sa ii zici si tu ei ..pana la urma ii faci un bine ei

| Douapuncteicsss a răspuns:

Buna happy
Stiu, stiu ca iti e greu sa ii dezvalui ce se intampla. dar este bine sa afle ce se intampla cu viata ei... si daca intr-adevar iti e prietena buna inseamna ca. trebuie sa nu lasi pe nimeni sa isi bata joc de ea. Incepi cu frumosul si ii zici. ce mai faci? mai una mai alta si dupa aceea treci direct la subiect.,, Nu as vrea sa auzi chestia asta din gura mea dar sa stii ca in viata prietenului tau mai exista o alta fata "... si ea o sa-ti ceara explicatii happy ajut-o. si treci impreuna cu ea peste asta happy sper ca te-am ajutat :*:*