| JustG a întrebat:

Sunt foooarte nerabdatoare sa stiu pe ce data va incepe sezonul 3 din Pariu cu viata! stiu ca in septembrie dar vreau o data daca stie cineva.DAU FUNDITA:*

Răspuns Câştigător
| xoxolavxoxo a răspuns:

Am vazut acum pe facebook ca o fata a intrebat pe pagina Pariu cu viata si a raspuns ca in septembrie, dar o vor anunta cand o sa aiba data exacta.

5 răspunsuri:
| xoxolavxoxo a răspuns:

Imi pare rau, dar inca nu se stie cu exactitate data.
Din cate stiu eu pe la jumatatea lunii septembrie.
Sper ca te-am ajutat!:*

| JustG explică (pentru xoxolavxoxo):

Nu prea mult dar mersi pentru ca ai vrut sa ma ajuti :*winking

| xoxolavxoxo a răspuns (pentru JustG):

Am cautat peste tot si niciunde nu zice data concreta, cel putin eu nu am gasit.

| JustG explică (pentru xoxolavxoxo):

Stiu nici eu nu am gasit niciundesad

| xoxolavxoxo a răspuns (pentru JustG):

Am vazut acum pe facebook ca o fata a intrebat pe pagina Pariu cu viata si a raspuns ca in septembrie, dar o vor anunta cand o sa aiba data exacta.