| anonim_4396 a întrebat:

Sunt genul de fata care citeste mereu carti de dragoste. romane triste.imi puteti recomanda niste titluri de carti de acest gen?

3 răspunsuri:
| Andrrr a răspuns:

O plimbare de neuitat.seria nemuritorii din care in romana au aparut pana acum luna albastra si evermore de alyson noel.seria amurg.seria jurnalele vampirilor...bestia.nu plange sub clar de luna...

| Adryana a răspuns:

Thomas Hardy a scris romane triste gen Doi ochi albastri, Tess d'Uberville. Scrisoare de dragoste - Mihail Drumes (are finalul trist ), Aripi frante - Kahil Gibran. Lectura placuta!

| serendipity8300 a răspuns:

Ai citit la rascruce de vanturi? e f trista, dar are totusi un final fericit