| Roxxu13 a întrebat:

:* Pentru cititorii de carti sau pentru oricine, imi puteti recomanda si mie niste romane de citit? Sau orice fel, dar sa fie cu fantome, SF, crime... Ceva de genul. MUltumesc anticipat :* Dau funda la cel care imi da cel mai multe titluri de carti si voturi la ceilalti.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Andr7687 a răspuns:

Zambeste si mori - R.L.Steine
Nu coborati in pivnita - R.L.Steine
Fetita care a strigat "Monstrul" - R.L.Steine
Casa Mortii - R.L.Steine
Fantoma din vecini - R.L.Steine
10 Negrii mititei - Agatha Cristie
Alice In tara nebunilor - Beatrice Badea
Noaptea Papusii - R.L.Steine

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Casa Tunetului
Legendele Olimpului
Invitatie la bal

| bianca_4393 a răspuns:

Damnare vol1, 2,3
cartile de la casa noptii sunt foarte multe
Twilight, Gazda(Stephanie Meyer), Jurnalele Vampirilor, Academia Vampirilor, Vampirii Sudului
Am gasit si link-ul asta: http://www.librariabucuresti.com/carte-vampiri-descriere-0.htm

| Rowanna09 a răspuns:

Parfumul de patrik suskind e superb romanul e despre crime si multe altelebig grin

| iamsome a răspuns:

Am terminat de citit "GARGUI"-Andrew Davidson...si iti recomand si "GAZDA"-Stephenie Meyer...