| Manfred a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si as vrea sa merg la liceul militar Breaza.As vrea sa stiu daca mai este un liceu de elita cum era inainte, daca mai e ceva de capul lui.Si as dori sa stiu asta si despre Mihai Viteazul din Alba Iulia.

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Despre liceul din Breaza as putea sa zic ca da si-a mentinut imaginea pe care o avea,cert e ca daca vrei sa dai acolo trebuie sa treci anumite probe,destul de dificile din cate stiu eu, si se cere o medie destul de mare anul asta la baieti stiu ca ultima medie cu care s-a intrat acolo a fost 9, 20 cam asa! Si inca ceva, puscarie nu pot spune ca e, dar e destul de strict in ceea ce priveste regulamentul de ordine interioara gen:uniforma.si mai multe,dar e ok! despre Mihai Viteazul nu pot sa zic nimic,despre cel din Alba Iulia, dar iti pot spue despre cel din Ploiesti, dar banuiesc ca nu te intereseaza! Pup si bafta sa intrii unde iti doresti!:*