| iriiinaaa a întrebat:

sunt in clasa a 9a din tg-jiu. si anul acesta particip la miss, dar teama ce-a mai mare imi e la proba de cultura generala :-s ca in rest ma descurc la proba de dans sau amuzanta thinking imi puteti spune mai detaliat cum decurge totul?:X happy fundita :X :*

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Stai linistita ca nu va fi chiar atat de greu, prezentatorul va avea o lista cu intrebari, ori un bol si te pune sa-ti alegi intrebarile singura. Ele vor fi INTREBARI DE CULTURA GENERALA deci nu vor fi grele, vor fi ceva de genul:Care e cel mai mare ocean?
Care a fost stramosul elefantului.
Cate minuni ale lumii exista? Si care sunt ele?

| GeoBoY a răspuns:

Nu va fi nimic greu...Totul o sa fie sub forma unei "glume"
te vei descurca

Succes!