| MadRaven a întrebat:

Buna sunt in clasa a sasea. Ce roman imi recomandati sa citesc? multumesc anticipat(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Sincer stiu un roman, e cam greu dar e frumos

Mizerabilii- Victor Hugo

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

In a 6 am citit romanul adolescentului miop ( el scrie despre viata sa.
Cred ca e interesant!
Lectura placuta!

| VanillaBear a răspuns:

Elevul Dima dintr-a 7-a este un roman foarte foarte frumos! De asemenea si cartile de mai sus sunt foarte frumoase happy Ti le recomand pe toate happy

xoxo Vanilla

| Bonotralalala a răspuns:

Romanul adolescentlui miop... e super love struck si eu l-am citit in cl a 6 a

| goodofwar09 a răspuns:

Aventurile lui Oliver Twist, aventurile lui Tom Sawer, Print si cersetor