| Yoioana a întrebat:

Sunt incepatoare la chitara si caut o melodie usoar(nu foarte multe acorduri) daca aveti vreo idee scrieti-o jos va roog mult. Multumesc!

Scuzati categoria dar primesc mai multe raspunsuri aicibig grin

2 răspunsuri:
| dragoshmusic a răspuns:

Add dragosh_music@yahoo.com si vb mai bine... iti explic mai multe.big grin FUNDA?

| lexisparkle a răspuns:

Padure nebuna a fost prima melodie pe care am cantat-o la chitara, din cate imi amintesc! caut-o pe google si o sa gasesti versurile cu tot cu acorduri(doar 3 acorduri)e chiar frumoasa, merita sa o invetzi:d