| crackster a întrebat:

Sunt intr-a 12-a si voi fi nevoit sa pregatesc un atestat la informatica. Cel mai probabil il voi face in html. Am nevoie de niste idei despre ce as putea sa il fac. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Dar nu ti-a dat profa- proful tau subiectul?

| crackster explică (pentru Ammy93):

Nu..subiecul e la alegere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt milioane de site uri pe net ul asta. nu te inspira niciunul?

| crackster explică (pentru suntserios):

Nu la template ma refer. ala il fac fara probleme. Eu vreau doar o idee originala care sa imi trezeasca interesul. Pana acum m-am gandit ca as putea face despre photoshop sau despre istoria jocurilor video pana in prezent dar astea mi se par prea mainstream. Vreau ceva original.

| suntserios a răspuns (pentru crackster):

Pai nici eu nu ma refeream la template, doar la idei. sunt milioane de nise, de subiecte orice vrei tu pe net. Trebuie sa te inspire ceva