| florina15 a întrebat:

sunt la profilul stiinte ale naturii, si vreau sa stiu ce ma asteapta, si din ce voi da bacul?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Buna,
Si eu sunt la acest profil, acum trec a 11-a, si vad ca esti cam ingrijorata. Nu te asteapta nici un fel de apocalipsalaughing. Materia e foarte echilibrata, si daca inveti, treci foarte foarte usor. Bacul se da la mate si romana, si la ales dintre fizica, chimie si biologie
O zi buna, si nu iti ga grjiihappy

1 răspuns:
| Ded a răspuns:

Acest profil se bazeaza pe chimie-biologie-fizica si ai sa dai bacul din matematica si romana thinking