| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt nou pe acest site.
Idiul meu de mess este never. lose0.
Vad ca este un site misto si de treaba.
Am ceva probleme in viata, niste chesti cu care nu sunt lamurit si nu reusesc sa le inteleg.
Caut ceva oameni cu experienta in viata, cum ar fi ceva psiholog sau oameni cu o bogata cunoastere in probleme legate de societatea asta dificila.
Vreau sa imi fac prieteni noi pe acest site si discut anumite chesti legate de muzica, filme, viata etc.
Cu ce m-ar putea ajuta acest site in probleme legate de viata sociala, unde ar trebui sa postez intrebarile despre psihologie si chesti ce tin de viata?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ca te-am adaugat in lista si daca ai vreun necaz ma poti contacta aici sau pe messenger.

| Panteryas a răspuns:

Salut,din ce reiese din ce ai spus tu mai sus dupa parerea mea pari umpc stresat,relaxseaza-te.
Utilizatorii TPU te pot ajuta in multe probleme legate de aproape orice dar nu stiu cu sa iti explic, nu te poti lua lua asta sfatul lor este mai mult de orientare iar daca ai intr-adevar probleme mai grave cum ar fi depresia atunci consulta un psholog cat mai devreme dar daca simti ca esti singur poti vorbi cu oricine de aici.
Ti-am dat add, sunt Panteryas@yahoo.com
Daca simti nevoia sa vorbesti si nai cu cine eu te pot ajuta sunt foarte sociabil cu oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, bun venit! Întrebările ţi le postezi la categoria în care crezi tu că s-ar putea încadra. Aici ai răspunsuri la întrebările pe care ţi le pui despre site : http://www.tpu.ro/întrebări-frecvente. Pui întrebarea, iar noi te ajutăm atât cât putem. Îţi dau add, dacă vrei să mă întrebi mai multe. Baftă!