| Andreea_4803 a întrebat:

Bunahappysunt noua pe aici si am si eu o intrebare:d.As vrea acum pe timp de vara sa muncesc, eu ma gandeam la impartirea pliantelor in zona Bucuresti ma puteti ajuta?:* Funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Da, se poate sa nu ajut eu o domnisoara, asa de draguta ca tine, happy, in primul rand trebuie sa ai 16 ani ca sa imparti pliante, apoi incearca sa iti faci o mapa cu diplome cu carnetu de note etc. si sa te duci la supermarketu dorit, si sa ii spui ca ai vrea sa te angajezi :ca esti dornica de munca,ca esti silitoare, ca ai rezultate bune etc.
Si apoi vine munca propriu zisa :te plimbi pe la mai multe blocuri si lasi acolo pliante,nu-i foarte greu, succes!, funda?big grin

| Paty25 a răspuns:

Toata lumea vrea sa munceasca vara asta big grin, Uite inca o solutii pentru a face bani sa de inscri la Oriflame big grin si beneficiezi de reduceri intre 23 % si 40% plus cadori. Daca esti interesata baga id meu paty_ta25 si iti explic mai multe. Te astept! :*