| adelynageo a întrebat:

Am 15 si as vrea sa lucrez in vara,adica dupa scoala, la mai orice, in Bacau sau prin apropiere.Imi puteti spune unde si la ce? sau daca stiti pe cineva care cauta persoane pentru impartirea pliantelor as vrea sa-mi spuneti.Va rog! FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite:http://actiunea2012.ro/scoli-de-vara-la-roman-si-bacau.html.Sper sa te ajute. Pupici! Succes. Funda daca te-am ajutat.

| adelynageo explică (pentru anonim_4396):

Mai eu m-am uitat aici, dar nu am gasit nimic care sa ma ajute, zi-mi si ce sa fac si unde sa dau big grin hai te rog, daca nu uite id-ul de mess zombi_adi_2008 te rog!

| anonim_4396 a răspuns (pentru adelynageo):

Imi pare rau nu gasesc altceva.Atat am gasit. Sper sa gasesti ceva.Pup.