| disperado a întrebat:

.sunt noua pe TPU.care vrea sa ma cunoasca?

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

EMILE, EMILE MUSTI MAI RAU DECAT UN CAINE!

38 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Sunt încântată! Bine ai venit în comunitatea noastră, implicit și a ta acum! Așa cum te sfatuiesc și alții, nu pune la suflet micile răutăți...consideră-le doar un exercițiu de voință!
Mari succese!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna.happy Bine ai venit pe TPU.happyMa bucur ca a mai intrat un membru in comunitatea noastralove struck

| Flav a răspuns:

Du-te pe mirc daca vrei sa fii cunoscuta; god, de unde tot apareti

Anna
| Anna a răspuns:

Mai, dar ce rai sunteti.
Buna, eu sunt Anna, sunt din Bucuresti, am 22 de ani, anul acesta termin facultatea de jurnalism, imi doresc sa urmez un master in comunicare, iubesc copiii, imi place sa scriu poezii, sunt prietenoasa, imi place muzica, fotografia, pictura.A...si imi place soarelehappy, mai multe, vei afla pe parcurs...

cami
| cami a răspuns:

Asa am fost fiecare.si din anonimat am ajuns unde suntem acum. daca continui sa postezi, cu siguranta vei ajunge printre cei mai cunoscuti.
Multa bafta! happy

mlm
| mlm a răspuns:

Bine ai venit printre noi.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cu timpul ne cunoastem toti intre noi. Citeste raspunsurile date de altii si daca iti place felul lor de a gandi trimite-le cereri de prietenie. Sunt convinsa ca vei avea multi prieteni pe TPU.
Raspunde si tu la intrebarile puse de altii si in felul asta te vor cunoaste si pe tine mai bine.

Shin
| Shin a răspuns:

Buna, eu sunt Shin, sunt din Bucuresti, imi place muzica rock... Sper sa ajung pe scaunul lui Mhiry happy

lolita
| lolita a răspuns:

O sa ne cunoastem pe parcurs, incantata de cunostinta si bine ai venit printre noi, lolita.

| moonY a răspuns:

Dar platesti tu cafeaua.si pranzul.si cina.si camera la hotel.
...aaa.esti fata.

| Ben. a răspuns:

Emil, lasa omu'-n pace. a venit, a salutat politicos si tu-l iei la... misto? bine ai venit disperado.eu nu sunt spaniol nativ, dar "disperado" nu e "desperado"?

| cotzobel a răspuns:

Buna Disperado.sunt Valentina si sunt din Piatra-neamt...incepe prin nu a pune la suflet tot ce se intampla pe aici. poate ne zici si tu ceva despre tinehappy

| kh1ss a răspuns:

Bine ai venit !

| anonim a răspuns:

Dar de ce crezi ca ar fi cineva interesat de tine? rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@DiMoDi (F) -nu cred ca in momentul in care am intrat am intrebat daca ar fi vreo fata disponibila.pe mine m-a luat joy in primire din prima zi, insa in stilul ei caracteristic de agramata. rolling on the floor

| DiMoDi a răspuns:

Bine ai venit printre noi, disperado! big hug
Şi ignoră micile răutăţi ale unora, care vor să pară mai răi decât sunt în realitatehappy
Emil şi Flav, nu fiţi nesuferiţi că nici voi n-aţi fost mai breji acum o lună! angry... iar de mIRC nu vă legaţi că şi acolo sunt oameni şi oameni ca peste tot. unii chiar mai buni (sau mai răi) decât voi, nah! smugP

| DiMoDi a răspuns:

Virus xXx Şi emil, ce vă face să credeţi ca disperado a întrebat anume şi numai despre băieţi?!
Pentru voi numai băieţii sunt "cineva" sau "careva"?
Mi-so-gi-nii! Mi-so-gi-nii! Mi-so-gi-nii!

| Cryss a răspuns:

Salut, incantata de cunostinta happy. Eu sunt Cryss happy, daca nu ai cu cine vorbi poti sa imi trimiti mesaj ca ma plictisesc laughing.

| Cryss a răspuns:

Salut , incantata de cunostinta happy . Eu sunt Cryss happy , daca nu ai cu cine vorbi poti sa imi trimiti mesaj ca ma plictisesc laughing .

| sergiu25bc a răspuns:

Buna, numele meu este Sergiu25bc, 25 ani bc Localitatea Bacau, Judetul Bacau, incantat de cunostinta disperadohappy

| remus a răspuns:

Bun venit! sper sa-ti fim de folos si sa colaborezi cu noi, eu sint Remus.

Răspuns utilizator avertizat
| Onutzu a răspuns:

Ai gresit situl.Intra pe matrimoniale laughing

| FearNoEvil a răspuns:

Cred ca toata lumea... depinde de ce fel de persoana esti.
Bun venit! big grin

| kalymari a răspuns:

Sal...sunt Sarah din Bt... Bun venit pe TPU! Aici toti sunt prietenosi si dispusi sa te ajute, desi poate la inceput sunt mai neprietenosiwinking

| guess_who a răspuns:

Eu sunt Miry.am 17 ani, sunt din Bucuresti si imi place muzica house... Sper sa ajung stomatologhappy

| guess_who a răspuns:

Si-am uitat sa zic ca mai sunt cam 2 saptamana si termin clasa a x-a:X:X:X
Si ca imi plac matzele pufoase :X:XXlove struck

| yuly_6695 a răspuns:

OFERA 3 MOTIVE PENTRU CARE EU AS FI DISPUS SA TE CUNOSC?
DOAR TREI.