| Georgy_2066 a întrebat:

sunt noua pe TPUhappy.
va rog mult sa ma ajutati.
Astazi a trimis pe mess un copil un mass si acela era un virus.
cum pot sa scap de acest virus?

2 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Daca este ' virus de mess '. incearca sa-ti reinstalezi mess`ul. happy

| littlesunshine01 a răspuns:

Apasa ctrl+shift+esc, apoi iti va aparea o fereastra. in partea de sus sunt mai multe optiuni: applications, processes, performance etc. apasa processes, cauta in lista de jos jusched. exe, da-i click pe el si apoi apasa end process si apoi iti va aparea o fereastra si da-i yes, fundita?