| browneyes99 a întrebat:

Sunt o fetita de 11 ani, si am o intrebare pe care mi-o pun mereu inainte de a iesi afara: oare copiii vor rade de telefonul meu? am un samsung sgh-zv40... mie una nu imi place dar as vrea o parere de la voi... voi credeti la fel de mult ca mine ca e urat telefonul? ce parere avetinail biting?

Răspuns Câştigător
| Mya15 a răspuns:

Telefonul arata destul de bine. Conteaza ca tie sa iti placa ceea ce ai si sa porti acel lucru cu mandrie. Daca nu le vei da atentie vor uita pe parcurs. Daca vor rade spune-le ca telefonul e facut pentru a comunica. Daca vor sa asculte muzica si sa vada imagini sa foloseasca calculatorul, ca doar de aceea sa inventat interentul.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy. Fundabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Daca ai prieteni de bani gata, normal ca vor rade.
Daca ai prieteni adevarati, normal ca NU vor rade.
Succes!

| nodeerskulls a răspuns:

Cu cine merita sa stai - ei nu vor rade.
Cretinii de care ar trebui sa te feresti - vor rade cu sughituri, indiferent de ce telefon ai.

SI nu-i asa urat telefonul, se putea si mai rau. Adica am avut si eu acum vreo doi ani, si daca aia de la liceu nu faceau misto de mine, nu cred ca colegii tai de generala vor face.

| мełıššα a răspuns:

Dar pana la urma? ce te intereseaza pe tine ce cred ceilaltiwinking Cum spune smilerz19 daca ai prieteni de bani gata vor rade evident. daca ai prieteni adevarati normal ca nu vor radewinking

| AngiFmss a răspuns:

E o mare prostie!winking

Stai linistita daca acei"copii" ati sunt prieteni nu vor rade. Si in plus telefonul este pentru a tine legatura!winkinglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce copil esti
mai bine nul mai lua la tine ce dracu faci cu epava aia
baga-l in namol intr-o groapa spre sc poate se transforma in N95 eu la varsta ta aadik acum 5 ani nu aveam asa ceva aveam o caramida de telefon ce sa-i faci tehnologia, telefonul e bun nu trebuie sa ai tu telefonul cel mai bun din cls lol

| Anonimus212 a răspuns:

Mie una imi place m-am uitat la poze pe google. E fain!