| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

sunt reprezentant lady's si am dat prima comanda, ideea e ca la istoricul produse imi apar 2 date:data cand am dat comanda si inca una cu o zi dupa ce am dat comanda; in dreptul celei de a doua data imi scrie,, temp"imi poate cineva explica ce inseamna.

si as mai vrea sa stiu dupa cat timp vine prima comanda?

fundita celui ce are un raspuns cat mai lamuritor

1 răspuns:
| imeon a răspuns:

Ciao. eu am comandat de la ei mai demult, si acum am pus o comanda di nou. Si eu tot asta ma intreb dar nu am idee. Eu am comandat deja de 3 zile, am primit mailul de confirmare dar mailul cum ca s-a expediat deja comanda nu l-am primit. Nu stiu care e faza cu asta. Ne poate lamuri cineva? "temp" ce poate insemna?