| ghufe a întrebat:

Buna sunt reprezentatnt avon si nu prea am clientii... ce sa fac?

1 răspuns:
| monicutza_5552 a răspuns:

Buna ghufe... ehh! nu ti se intampla doar tie, nu prea sunt clienti ca nu mai sunt nici bani. nicic eu nu prea mai am conezi acum. acum 1- 2 ani faceam comenzi ff mari 8-9 milioane, chiar 14 odata... acuum abia 2. dar nu renunt, mai pun pe plus si le vand si asa. incearca si tu sa faci la fel. cauta-ti clienti(vecini, prieteni, rude, colegi de scoala sau de serviciu), dar nu renunta asa usor:* bafta