| maria78954 a întrebat:

Buna! Sunt singura la care nu-i functioneaza notitele de la Instagram? Pur si simplu nu-mi apar. Toti prietenii mei le au, numai eu nu.
Am un Iphone Xr, am actualizat si ios ul si instagramul la cele mai noi versiuni ale lor si tot nu-mi apare nimic. Am incercat si sa le scriu celor de la Instagram dar nimic. Da, m-am deconectat si conectat iar si nimic, am sters aplicatia si am instalator iarasi si nimic. A mai patit cineva asta, stiti cum se poate rezolva?

2 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, vezi să nu ai contul trecut pe " cont de afaceri" sau cum se numea, îl treci după la cont personal și o să îți apară.
Dacă nu merge nici asa, problema este de la Instagram, mai apar și erori.

| maria78954 explică:

Am uitat sa mentionez ca m-am conectat la un cont al unei prietene de pe telefonul meu si culmea, la ea ii apar. Doar mie nu, si nu mi explic de ce. Am umblat prin toate setarile si par sa fie toate ok si la fel ca la conturile care au optiunea cu notite.