| razvy123 a întrebat:

Sunt un baiat de 13 ani si as dori si eu sa imi gasesc un fel de job. Ideea e sa castig bani, putini multi nu conteaza mult. SI asa am venit la voi, rugandu-va sa imi dati cateva idei. Vreau si eu raspunsuri pertinente si ceva mai interesante. online sau real life. si cum spuneam ceva mai mult decat stand de limonada sau ceva de genul.Mersi mult!

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Online- un blog. real life-reprezentant avon, sa imparti pliante de la germanos... eu in vacanta de vara am fost dj la disco de la tara si luam pe seara cam 150 ron, plus ca ma distram si mai beam si pe gratis happy

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

| razvy123 explică:

Ideea e ca multe din site-urile astea sunt pacaleli. Ca asa stiu multe.care spun ca iti dau chiar 1$ pentru ca te inscrii... la astea e mai greu... si fara rezultate vizibile si resurse nu ma bag.