| Melizzuca a întrebat:

sunt un fan mare al muzicii rock, hard rock, Cruncore etc etc.Si tot un fan mareeeee Millionaires daca aveti idee ce inseamna DGAF? ma intreb de mult timp si nu gasesc raspunslaughingfunditahappyPwP all:X Voua ce fel de muzica va place? care asculta Millionaires.care sunt melodiile voastre preferate?:X

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Dont give a *** inseamna. in traducere ma doare in...

1 răspuns:
| Melizzuca explică:

Multumesc muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult de tot:*:*Fundaaa:X