| ℛąin a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate de rock?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Deep Purple, Led Zeppelin, Scorpions, Skillet, Rammstein, Merilyn Manson, Pink Floyd, Black Sabbath, Aerosmith, Bon Jovi, Three Days Grace, Breaking Benjamin, System Of A Down, Disturbed, Metallica, Nirvana, Guns n' Roses, Linkin Park, Nightwish, Iron Maiden, Muse, AC/DC, Pheonix, Vita de vie, Cargo, Korn, RED, Green Day, Beatles, Red Hot Chili Pappers, Kamelot, Apocalyptica, Lamb of God, U2, Rolling Stones, The Doors, Godsmack, Eric Clapton, Hoobastank, Dio, Alice Cooper, The Cranberries, Guano Apes, Eagels, Queen, Thousand Foot Krutch, The Sisters Of Mercy, Hollow Point Heroes, Manafest, My Darkest Days, Starset, Nine Lashes, Sick Puppies, Rise Against, The Offspring, Papa Roach, Black Label Society, Egypt Central
Or mai fi dar astea îmi vin în minte.

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Bon Jovi - It's my life
Bon Jovi - Livin' on a prayer
Europe - The final countdown
Europe - Carrie
The Killers - Jenny was a friend of mine
The Killers - Mr. Brightside
Imagine Dragons - Demons
Scorpions - Wind of change
Metallica - One
Metallica - Nothing else matters
Aerosmith - Dream on
Breaking Benjamin - Blow me away
System of a Down - Byob
The Offspring - You're gonna go far kid

| Drimmero a răspuns:

Nu ascult acest gen de muzica, nu ca am ceva cu el, dar nu ma prinde!

| T0T a răspuns:

Am foarte multe și fiecare sunt bune în felul lor, nu poți spune care e mai bună.

Eu de exemplu acum ascultam asta:

https://www.youtube.com/watch?v=yZgblTKscX0

| ℛąin explică (pentru T0T):

Îmi poți da numele câtorva artiști pe care îi asculți? Te rog.

| T0T a răspuns (pentru ℛąin):

Deep Purple, Led Zeppelin, Scorpions, Skillet, Rammstein, Merilyn Manson, Pink Floyd, Black Sabbath, Aerosmith, Bon Jovi, Three Days Grace, Breaking Benjamin, System Of A Down, Disturbed, Metallica, Nirvana, Guns n' Roses, Linkin Park, Nightwish, Iron Maiden, Muse, AC/DC, Pheonix, Vita de vie, Cargo, Korn, RED, Green Day, Beatles, Red Hot Chili Pappers, Kamelot, Apocalyptica, Lamb of God, U2, Rolling Stones, The Doors, Godsmack, Eric Clapton, Hoobastank, Dio, Alice Cooper, The Cranberries, Guano Apes, Eagels, Queen, Thousand Foot Krutch, The Sisters Of Mercy, Hollow Point Heroes, Manafest, My Darkest Days, Starset, Nine Lashes, Sick Puppies, Rise Against, The Offspring, Papa Roach, Black Label Society, Egypt Central
Or mai fi dar astea îmi vin în minte.

| syd a răspuns:

Nu am melodii preferate. ascult in functie de stare. trupele pe care le ascult mai mult sunt radiohead, nirvana, pink floyd, the doors, sonic youth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock? Ce aveti frate toti cu rock. Nu mai ascultati si altceva? Mie imi place mult pop-dance. Ca rock, imi place holograf, tudor chirila sa spunem...nu prea ascult rock.

| ℛąin explică (pentru anonim_4396):

Dacă cineva acultă rock, nu înseamnă că nu ascultă și alte genuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ℛąin):

Da, iti dai seama ca nu la asta m-am referit, in ciuda faptului ca asta am dat de inteles.