| ßobolina a întrebat:

Buna:*! Sunt un fost reprezentant Avon, practic vindeam produsele lor acum vreo 2-3 ani, iar de atunci nu am mai plasat nicio comanda.As vrea sa dau o comanda in campania asta si nu stiu daca pot. Am citit pe site ca sunt un reprezentant inactiv si ar trebui sa solicit nu stiu ce de la directorul zonal.Ma poate ajuta cineva? Multumesc.happy

1 răspuns:
| mohoreabiancabianca a răspuns:

Iti dau un nr de reprezentant si poti discuta! 0766851863...SUCCESC!laughing)